Rozpiska gali Unstoppable Dreams ogłoszona

3 WALKI O PAS

Organizacja na swoim facebooku zamieściła pełny plakat gali Unstoppable Dreams. Gala odbędzie się 18 maja w Singapurze. Główne trzy walki zostały ogłoszone wcześniej. Na gali będziemy mogli zobaczyć aż w starcia o pas mistrzowski: a main-evencie Angela Lee stanie do trzeciej obrony pasa wagi atomowej kobiet w trylogii z Mei Yamaguchi. W co-main evencie o pas wagi muszej w muay thai zawalczą Sam-A Gaiyanghadao i Sergio Wielzen. W trzeciej walce wieczoru Martin Nguyen po raz pierwszy będzie bronił pasa wagi piórkowej. Jego przeciwnikiem będzie Christian Lee.

POZOSTAŁE POJEDYNKI

Jeden z najlepszych grapplerów na świecie i legenda MMA Shinya Aoki (39-8, 1 NC) powraca po nieudanym ataku o pas mistrzowski wagi półśredniej Bena Askrena. W powrocie do wagi lekkiej jego przeciwnkiem będzie Rasul Yakhyaev (11-6, 1 NC). Rosjanin po nieudanej przygodzie z największą rosyjską organizacją- ACB wypunktował jednogłośnie. Shannona Wiratchaia. W grudniu 2015 roku Yakhyaev stoczył jeszcze jeden pojedynek w ONE. Pokonał go wtedy Lowen Tynanes.

Amir Khan (9-3)– jeden z najlepszych stójkowiczów w wadze lekkiej, a zarazem jeden z najmłodszych (23 lata) zawodników w organizacji ostatnio przerwał swoją wspaniałą passę 6 wiktorii, ulegając jednogłośną decyzją z Timofeyowi Nastyukhinowi. W swojej następnej walce spróbuje powrócić na zwycięskie tory, a jego przeciwnikiem będzie debiutujący w organizacji Sung Jong Lee (4-1). Koreańczyk jest znacznie mniej doświadczony, ale może pochwalić się serią 3 zwycięstw z rzędu i stuprocentowym kończeniem walk (1 KO, 3 SUB).

Xie Bin (3-2) wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki rozegrał pod banderą ONE. Obecnie znajduje się na fali dwóch wiktorii. Jego styl walki to grappling. W szranki z chińczykiem stanie debiutujący zawodowo Singapurczyk Huang Shi Hao (am. 3-0).

Eduard Folayang (18-6)- jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w historii organizacji i najwybitniejszy filipińczyk w MMA ostatni raz był widziany w akcji w listopadzie. Pojedynku nie będzie wspominał miło- przez nokaut w drugiej rundzie stracił pas wagi lekkiej z Martinem Nguyenem. Ewentualna wygrana mogłaby przybliżyć rewanż z Australijczykiem. Przeciwnik nie jest jednak łatwy- Kharun Altangeriev (11-0) to młody- 25-letni debiutant w singapurskiej organizacji. W zawodowej karierze nikt go nie pokonał, a prawie wszystkie walki skończył przed czasem (5 KO, 5 SUB). Przed podpisaniem kontraktu walczył w rosyjskiej organizacji OFS, gdzie jednak nie było żadnych lepszych przeciwników.

Sunoto Peringkat (8-3) walczył jako jedyny w tym roku dwa razy- na galach Kings Of Courage i Iron Will. Powróci więc do akcji po zaledwie dwóch miesiącach. Obecnie ma 3 zwycięstwa z rzędu- kolejno nad Chan Hengiem, Rinem Sarothem i Hisyamem Samsudinem i ma spore doświadczenie w organizacji- to będzie jego 10 walka w organizacji (6 dotychczas wygrał). Jego przeciwnik jest znacznie mniej doświadczony. Roel Rosauro (3-2) zadebiutował w organizacji w lutym bieżącego roku na gali Quest For Gold. Uległ wówczas Chińczykowi Li Kai Wenowi po zaledwie 43 sekundach walki.

KICKBOXING I MUAY THAI

Oprócz tego zaplanowane są trzy pojedynki na zasadach innych niż MMA. Jak już wspomniałem na początku wpisu- o pas wagi muszej w boksie tajskim zmierzą się: Sam-A Gaiyanghadao- jeden z najlepszych zawodników tego sportu, który ma 20 lat doświadczenia i ponad 500 walk na koncie, jest wielokrotnym mistrzem 4 kategorii wagowych w Lumpinee i wagi superkoguciej organizacji WBA. Na gali Global Heroes pokonał Josepha Lasiriego przez TKO w 4 rundzie. Jego przeciwnikiem będzie reprezentant Surinamu Sergio Wielzen, który jest mistrzem wagi lekkiej organizacji Lion Fight. Stoczył ponad 70 pojedynków.

Na tych samych zasadach zawalczą: Singtongnoi Por Telakun- mistrz organizacji WMC i S-1 znany z łokci i kolan w klinczu i Joseph Lasiri- mistrz organizacji WMF oraz rywal Gaiyanghadao.

Z kolei na zasadach kickboxingu zawalczą: Yodsanklai Fairtex– trzykrotny halowy mistrz w Lumpinee i Chris Ngimbi- dwukrotny mistrz świata organizacji Showtime.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *