Porcja darmowych walk przed ONE Championship: Quest for gold

Organizacja przez facebooka udostępniła kilka darmowych walk przed galą ONE Championship: Quest for gold. Oczywiście z bohaterami tej gali w roli głównej. Do tej pory ogłoszono 4 pojedynki gali w Myanmarze (patrz poniżej). Osobny artykuł tutaj.

ROZPISKA:

  1. Aung La N’ Sang vs Alexandre Machedo- o pas wagi półciężkiej
  2. Amir Khan vs Timothey Nastyukchin- waga lekka
  3. Ev Ting vs Ariel Sexton- waga lekka
  4. Saw Min Min vs Ye Thwai Ne- waga musza

1. 12 marca 2016 roku na czterdziestej gali ONE pod nazwą Union of warriors w Myanmarze zmierzyli się Aung La’ N Sang z Muhamedem Ali (nie mylić z bokserem). Była to druga walka w ONE obecnego mistrza wagi średniej. Żeby wyświetlić wynik walki proszę zaznaczyć szare pole:  Aung La N Sang wygrał przez poddanie w 1 rundzie (gilotyna)

2.  Amir Khan jest jednym z najbardziej promowanych zawodników w singapurskiej organizacji. Można go trochę porównać do Darrena Tilla- w UFC, jest młodym, efektownym zawodnikiem, a ostatni raz przegrał 3 lata temu. Obecnie jest na fali 6 zwycięstw, jednak trudno przyznać, że byli to przeciwnicy wysokiej klasy, bowiem wygrywał z zawodnikami starymi, już dawno po swoich najlepszych czasach, z dosyć sporym loss streakiem lub nawet z negatywnym rekordem. Teraz jednak stanie w szranki z doświadczonym zawodnikiem, Timofeyem Nastyukchinem (ciekawe, czy okaże się być jak Donald Cerrone) i będzie to pewnie najtrudniejsza walka w jego dotychczasowej. Z okazji gali Quest for gold organizacja udostępniła aż trzy jego pojedynki:

z Jimmy’m Jabo (wynik:  Amir Khan wygrał przez TKO w 1 rundzie (poddanie uderzeń

z Johnem Changiem (wynik:  Amir Khan wygrał przez TKO w 1 rundzie (uderzenia i łokcie

z Bashirem Akhmadem (wynik:  Amir Khan wygrał przez TKO w 3 rundzie (przerwanie przez lekarza

3. Organizacja udostępniła również jeden pojedynek jego przeciwnika: rosyjskiego mistrza soccer kicków Timofeya Nastyukchina. Rosjanin będzie zapewne najgroźniejszy w 1 rundzie, bowiem w większości przypadków wtedy odbywała się rzeźnia Rosjanina. Poniżej możemy zobaczyć jego pojedynek z Yusuke’m Kavanango, który był drugim w organizacji. (wynik: Timofey Nastyukchin wygrał przez TKO w 1 rundzie (uderzenia)

A także najszybszy nokaut (6 sekund) w historii organizacji w jego wykonaniu:

4. Ariel Sexton to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w organizacji ONE, posiadacz czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. Obecnie znajduje się na fali trzech wiktorii. Organizacja udostępniła dwa jego pojedynki.

z Anzarem Alizhanovem (wynik: Ariel Sexton wygrał przez poddanie w 1 rundzie (odwrócony trójkątny klucz) 

z Eddiem Ng (wynik: Ariel Sexton wygrał przez poddanie w 2 rundzie (duszenie zza pleców)

5. Organizacja udostępniła również dwa pojedynki jego przeciwnika- Eva Tinga, byłego pretendenta do pasa (przegrał z Eduardem Folayangiem). Być może po wygranej z Sextonem dostanie jeszcze jedną szansę walki o pas.

z Cary’m Bullosem  (wynik: Ev Ting wygrał przez poddanie w 2 rundzie (gilotyna)

z Edwardem Kelly  (wynik: Ev Ting wygrał przez nokaut w 2 rundzie (kopnięcie w głowę)

 

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *