Doniesienia: walka pomiędzy dwoma mistrzami na gali Pinnacle Of Power

Pojawiły się doniesienia, że walka pomiędzy dwoma mistrzami jest szykowana jako main-event chińskiej gali Pinnacle Of Power, która odbędzie się 16 czerwca w Pekinie. 

Informację podał na twitterze dziennikarz John Hyon Ko.

“Źródła mi mówią, że main-event pomiędzy dwoma mistrzami jest szykowany na galę ONE Championship: Pinnacle Of Power w Pekinie 16 czerwca. Czekajcie na dalsze informacje!

Jacy mistrzowie mogliby się zmierzyć między sobą? Nie będzie to na pewno mistrz wagi słomkowej Alex Silva, który w piątek przystępuje do pierwszej obrony swojego pasa w walce rewanżowej z Yoshitaką Naito, mistrz wagi piórkowej i lekkiej Martin Nguyen (walka z Christianem Lee na gali Unstoppable Dreams). Na tej samej gali zawalczy również mistrzyni wagi atomowej Angela Lee. Oprócz tego w lipcu (na gali Battle For The Heavens) Xiong Jing Nan stanie do pierwszej obrony swojego pasa z Laurą Balin, a Aung La N’ Sang stanie prawdopodobnie do obrony pasa wagi średniej (również pierwszy raz) z nieznanym przeciwnikiem na gali Spirit Of A Warrior w czerwcu, o czym pisałem tutaj.

Pozostają więc mistrzowie:

  • Adriano Moraes- mistrz wagi muszej. Jest to najprawdopodobniejsza opcja, gdyż w tej samej kategorii urzęduje tymczasowy mistrz Geje Estaquio. Niewykluczone, że pas miałby zostać zunifikowany 16 czerwca, w rewanżowej walce pomiędzy tymi zawodnikami.
  • Bibiano Fernandes– mistrz wagi koguciej.  Teoretycznie mógłby się zmierzyć z wyżej wspomnianym mistrzem wagi muszej, ale walczył dosyć niedawno. Poza tym- jest naturalny pretendent w wadze koguciej.
  • Brandon Vera- mistrz wagi ciężkiej. Niedawno brał ślub, stąd wątpliwe, że nagle- po prawie dwuletniej nieobecności powróci. Mistrz kategorii niżej ma już zaplanowaną walkę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *